Regulamin - Laserowy grawer w szkle i krysztale Gorzów Wielkopolski - Lubuskie Studio, najlepszy prezent niespodzianka, laserowe grawerowanie w krysztale Gorzów lubuskie

ilość wejść:
Idź do spisu treści

Menu główne:


Regulamin sklepu obowiązuje zarówno sklep jak i jego klientów w wersji aktualnej w momencie zawarcia umowy kupna.


Sklep internetowy działający pod adresem www.
lubuskiestudio.pl, prowadzony jest przez firmę Lubuskie Studio Foto & Video wpisaną w
ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Gorzowa Wlkp.
pod numerem 490099B  o numerze NIP: 5991238454 oraz numerze REGON: 210465475, z siedzibą przy ul. Słoneczna 7d 66-400 Gorzów Wlkp.

I Założenia ogólne

1. Regulamin określa zasady składania zamówień oraz sprzedaży towarów przez sklep internetowy
Lubuskie Studio Foto & Video Laser Grawer 2D/3D
2. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją postanowień Regulaminu
sklepu Lubuskie Studio Foto & Video Laser Grawer 2D/3D .
3. Złożenie zamówienia na produkty promocyjne jest równoznaczne z akceptacją postanowień Regulaminu Promocji.
4. Chwilą wykonania zawartej w tej formie umowy sprzedaży, przez sklep internetowy, jest dzień odbioru przesyłki przez klienta.
5. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.

II Prezentacja produktów

1. Sklep dołożył wszelkich starań, aby publikowane dane były wolne od uchybień lub błędów.
2. W przypadku niezgodności towaru z opisem lub fotografią oraz gdy produkt jest uszkodzony klient jest zobowiązany niezwłocznie poinformować o tym obsługę
sklepu.
3. Wszystkie ceny podane w ofercie zawierają podatek VAT.
4. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.
5. Wszystkie informacje tekstowe oraz zdjęcia produktów znajdujące się w sklepie Lubuskie Studio Foto & Video Laser Grawer 2D/3D są chronione prawami autorskimi. Zabrania się ich kopiowania i rozpowszechniania, używania do celów handlowych oraz do prezentacji na innych stronach internetowych bez naszej zgody.
6. Wszystkie znaki towarowe i nazwy zostały wykorzystane wyłącznie w celach prezentacji produktów i są własnością producentów.

III Rejestracja klientów

1. Złożenie zmówienia możliwe jest po zarejestrowaniu użytkownika. Rejestracja jest bezpłatna i odbywa się poprzez wypełnienie formularza
po wybraniu produktów.
2. Rejestracji mogą dokonać osoby fizyczne
od 18 roku życia i podmioty gospodarcze.
3. Podczas rejestracji należy podać poprawne i prawdziwe dane, w przeciwnym wypadku zamówienie może być nie zrealizowane.
4. Dane osobowe naszych klientów zbierane są wyłącznie na potrzeby sklepu i przetwarzane w celu realizacji statutowej działalności gospodarczej firmy, prowadzenia akcji promocyjnych i reklamowych z zachowaniem wymogów zabezpieczenia danych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz. U 1997 nr 133 po. 833) o ochronie danych osobowych.


IV Procedura składania zamówień

1. Zamówienia przyjmowane są drogą elektroniczną poprzez stronę www.
lubuskiestudio.pl oraz e-mail: lubuskiestudio@poczta.onet.pl przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.  
2. Zamówienia można także składać
telefonicznie pod numerem telefonu (95) 729-85-94 i osobiście w sziedzibie firmy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.    
3. Zamówienia realizowane są w dni robocze w godzinach 8:00-16:00.
4. Minimalna wartość zamówienia wynosi 19 zł.
5. Po złożeniu zamówienia klient, na podany przez siebie adres e-mail, otrzymuje wiadomość zwrotną z informacją o przyjęciu zamówienia oraz jego numerem i prośbą o jego potwierdzenie.
6. W przypadku indywidualnych zamówień z działu "Grawer 2D/3D" po opłaceniu zlecenia  klient otrzyma na podaną pocztę e-mail wizualizację zamówienia w postaci pliku graficznego, po zaakceptowaniu projektu nastąpi realizacja zamówienia.

7. Potwierdzenie zamówienia jest równoznaczne z zawarciem umowy handlowej z Lubuskie Studio Foto & Video.
8. Sklep Lubuskie Studio Foto & Video Laser Grawer 2D/3D zastrzega sobie prawo do nierealizowania niepotwierdzonych zamówień.
9. Zamówienia na grawer 3D wymagają dodatkowego kontaktu (telefon lub e-mail) w celu ustalenia szczegółów oraz kwoty jednorazowej opłaty za projekt 3D.  

V Realizacja zamówienia

1. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców sklepu. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzję o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).
2. Realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów.
3.
Sklep Lubuskie Studio Foto & Video Laser Grawer 2D/3D zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówienia w przypadku wystąpienia błędów na stronach sklepu, polegających na błędnych informacjach o cenach lub stanie towaru, jak i również w sytuacjach wzbudzających wątpliwość autentyczności danych podanych przez klienta w trakcie procesu rejestracji i zamawiania.
4. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających realizację złożonego zamówienia, sklep
Lubuskie Studio Foto & Video Laser Grawer 2D/3D zastrzega sobie prawo do wstrzymania jego realizacji, a o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić klienta.
5. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane,
6. Składając zamówienie klient zgadza się na wykorzystanie i przetwarzanie jego danych osobowych prze firmę
kurierską w celu doręczenia przesyłki.
7. Realizacja indywidualnego graweru z działu "Grawer 2D/3D" trwa do 9 dni roboczych.
8. Realizacja zamówienia z pozostałych działów do 7 dni roboczych.


VI Zwrot zamówionego towaru

1. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient może zrezygnować z towaru zakupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki.
Ze względu na specyfikę indywidualnych zamówień na grawer ten punkt nie obejmuje działu "Grawer 2D/3D"
2. Wraz z towarem należy odesłać dowód zakupu (paragon fiskalny lub faktura VAT) oraz wypełniony dokument zwrotu towaru lub oświadczenie z podaniem imienia, nazwiska, adresu, numerem zamówienia oraz dane niezbędne do dokonania przelewu (imię, nazwisko, adres,numer zamówienia oraz numer konta, na jakie ma zostać dokonany zwrot).
3. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie zwracanego towaru oraz usługi transportowej widniejących na dowodzie zakupu. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 7 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta, licząc od daty otrzymania towaru, pod warunkiem spełnienia wymagań wymienionych w punkcie 2. Zwroty pieniędzy dokonywane są wyłącznie na rachunki bankowe.
4. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.
5. Sklep nie przyjmuje paczek wysłanych na koszt adresata ani za pobraniem.
6. Odesłany towar nie może nosić żadnych śladów użytkowania, powinien posiadać fabryczne, nie zniszczone opakowanie oraz metki, w innym przypadku towar zostanie odesłany do klienta na jego koszt.

VII Wymiana zamówionego towaru

1. Klientom przysługuje prawo wymiany danego towaru na inny rozmiar lub model w ciągu 14 dni od otrzymania produktu
, z wyłączeniem działu "Grawer 2D/3D"
2. Koszty przesyłki w obie strony ponosi klient.
3. Koszt wysyłki na terenie Polski wymienionego towaru
wedle cennika Poczty Polskiej.
4. W przypadku wymian realizowanych za granicę koszty przesyłki naliczane są indywidualnie dla każdego przypadku.
5. Sklep nie przyjmuje paczek wysłanych na koszt adresata ani przesyłek wysłanych za pobraniem.
6. Odesłany towar nie może nosić żadnych śladów użytkowania, powinien posiadać fabryczne opakowanie oraz metki, w innym przypadku towar zostanie odesłany do klienta na jego koszt.
7. Wymiana zostanie zrealizowana w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki przez sklep
Lubuskie Studio Foto & Video Laser Grawer 2D/3D.

VIII Gwarancja i reklamacje zamówionego towaru

1. Wszystkie towary dostępne w sklepie można reklamować z tytułu niezgodności towaru z umową.
2. Reklamacji nie podlegają wszelkiego rodzaju przypadkowe lub celowe mechaniczne uszkodzenia ani uszkodzenia spowodowane niedbałym bądź niewłaściwym użytkowaniem.
3. Podstawą przyjęcia reklamacji jest dowód zakupu towaru (paragon lub faktura VAT).
4. Każdy reklamowany towar powinien posiadać dołączony dokument reklamacji towaru lub oświadczenie reklamacyjne zawierające opisaną przyczynę reklamacji oraz kiedy i w jakich okolicznościach wady powstały. Należy również podać swoje imię, nazwisko, adres, numer zamówienia, a także deklarację żądań (wymiana na inny egzemplarz, naprawa, zwrot gotówki).
5. Reklamowany towar powinien być czysty i higienicznie bezpieczny. W przeciwnym razie zastrzegamy sobie prawo do odmówienia przyjęcia reklamacji.
6. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki, a klient zostanie poinformowany o wyniku reklamacji.
7. W przypadku uzasadnionej reklamacji koszty przesyłki związane z reklamacją pokrywa sklep według cennika krajowego na usługi powszechne Poczty Polskiej.
8. W przypadku wysyłki reklamowanego produktu za pośrednictwem innego przewoźnika, sklep nie pokrywa kosztów według danego przewoźnika, tylko według cennika krajowego na usługi powszechne Poczty Polskiej.
9. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji koszty przesyłki związane z reklamacją pokrywa klient. Jeżeli klient nie odbierze odrzuconej reklamacji w ciągu 3 miesięcy od otrzymania decyzji towar zostanie zutylizowany.


IX Wysyłk
a

1. Koszty wysyłki towaru pokrywa klient.
2.
Sklepl realizuje zamówienia na terenie Polski, Unii Europejskiej oraz większości krajów spoza Unii Europejskiej.
3. Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej.
4. W wyjątkowych okolicznościach koszty transportu mogą ulec zmianie. Zostaniesz o tym poinformowany przed wysyłką zamówienia.
5. W przypadku wysyłki do krajów spoza UE mogą zostać doliczone dodatkowo inne koszty dostawy (np. koszty obsługi celnej), właściwe dla Twojego kraju, które są poza kontrolą sklepu.
6. Maksymalny czas realizacji zamówienia wynosi 14 dni roboczych.
7. Paczki są dostarczane jedynie w dni robocze.
8. Gdy w momencie odbierania przesyłki opakowanie nosi znamiona uszkodzenia lub ingerencji w jej zawartość osób trzecich, należy odmówić przyjęcia towaru i w obecności kuriera sporządzić protokół zgłoszenia szkody i zgłosić ten fakt obsłudze sklepu.
9. Ceny wysyłki na terenie kraju:
   ekonomiczna - 19,90 zł.
   priorytet -  22,40 zł

10. Możliwy jest także odbiór osobisty w siedzibie firmy w Gorzowie Wlkp. przy ulicy Słoneczna 7d oraz w sklepie "CYGARECIK" ŻWIRKI 20 55-230 JELCZ - LASKOWICE, DOLNOŚLĄSKIE

X Płatności

1. Klienci dokonujący zakupów w sklepie Lubuskie Studio Foto & Video Laser Grawer 2D/3D wyrażają zgodę na wystawienie dokumentu sprzedaży bez podpisu.
2. Standardowo wystawiany jest paragon, który jest dowodem zakupu. Na życzenie klienta wystawiamy również faktury VAT. Należy to zgłosić przy składaniu zamówienia.
3. Klient jest zobowiązany w momencie dostawy sprawdzić, czy paragon jest dołączony do przesyłki.
4. Klient może wybrać następujące formy płatności:


- przy odbiorze - należność pobiera kurier w imieniu
sklepu - nie dotyczy zamówień z działu Grawer 2D/3D.
- bezpośrednim przelewem na numer konta
05 2030 0045 1110 0000 0197 6390 BGŻ S.A. Oddział Operacyjny w Gorzowie Wlkp.

5. W przypadku wyboru formy płatności na zasadzie przedpłaty , klient jest zobowiązany uiścić płatność w ciągu 14 dni od złożenia zamówienia.
   W przypadku braku płatności, zamówienie zostanie usunięte bez uprzedniego informowania klienta.
6. Istnieje możliwość zmiany formy płatności na prośbę klienta, po konsultacji z pracownikiem sklepu.


XI Regulamin działu "Grawer 2D/3D"


1. Cena zawiera eleganckie opakowanie-pudełko do każdego kryształu.
2. Cena zawiera grawer tekstów i zdjęć 2D.
3. Ceny nie zawierają projektów niestandardowych.
4. Ceny zawierają projekt w formie logo (forma wektorowa) przerobione na 3D.
5. Modelowanie 3D z jednego płaskiego zdjęcia (jpg, skan) podlega dodatkowej, jednorazowej opłacie za projekt, należy wcześniej skontaktować się z
e sklepem.


XII Postanowienia końcowe

1. Promocji i rabatów w  nie można łączyć.
2. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy z dnia 2 marca 2000 r. O ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Z 2000 r. Nr 22 poz. 271).

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego